Fotogalerie

Dnne 15.9.2018 se konnal III. ročník SVĚT DĚTÍ A ZVÍŘAT s mazlíčkiádou a umístňovací výstavou zvířátek z azylů. Letos byla akce uspořádána nejen pro zvířátka, ale i pro děti z dětského domova hora sv. Kateřiny.

Bylo zde spousta ukázek práce koní a psů policie, Parcour dětí z Fitparku u Splavu z Uhřiněvse, stánky, soutěže a duhový indiání, kteří bavili děti.  AKCI PŘIŠLA PODPOŘIT Heidi s Edíkem, Klára Kolomazníková, Jakub Cinibulk, Michaela Drábek, Honza Drobný a úžasná Mvdr. Karolína Šedivá.

Azyly vybraly nějaké penízky na provoz, prodaly své vyrobené věci pro radost, zamluvilo se pár zvířátek do nových domovů do dětského domova jsme odvezli sportovní potřeby od Vás. Naše organizace vybrala a utržila za prodej 3 674,-, které použijeme na úhradu veterinání péče, nebo na nákup krmení pro nějaký azyl , jako v předešlých letech.

I přes nepřízeň počasí děkujeme, že jste přišli a podpořili správnou věc.

12.12.2016 Nedělní umisťovací akce s nadílkou i přes příšerné počasí se podařila. Děkujeme moc za materiální pomoc pro pejsky přijela i Jasminka Gerstner, která pomáhá záchranáři Fahrudin Caki Bravo, Dita Pullmannová a Dočasky DeDe, Simča Štěpánková a Pes nejvěrnější přítel, miniazyl Voříškov.cz a Lenka Fidoušková s Anežkou a Adéla Šroubková a Dog Planet - výchova, výcvik, socializace psů, přijela i Helena Brettová, která přivezla nádherné věci , bohužel déšť nedovolil je ani vystavit , tak půjdou do aukce, všichni dělají úžasnou věc - zachraňují zvířata a mi jim chceme poděkovat a podpořit je aspoň akcemi, které pořádáme. Tímto za podporu děkujeme MČ Dubeč bez ,kterých bychom to nemohli dělat dále restauraci u Sokolovny, květinářství Levandule, Lenny Lenny a Lena's handmade - bohužel krásné věci jí namokli přidám do albumu a papínictví u Lenky za draka, který ulétl.
Velké poděkování patří panu učiteli s dětmi ze ZŠ Dubeč za zaspívání krásných koled. a všem co jste i v tom hrozném počasí přisli a podpořili správnou věc. Dík patří našim pomocníkům Kristina Jandošovás rodinou za paní santovou, skřítka a maskota Hafana za půjčení Petr Sokolík , Aneta Obrusníková, Petře a naši milé tváří našeho projektu Kateřině Kornové, že nás opět přijela podpořit. Za fotky Radek Dědek - díky dešti jsou některé rozmazané.
A hlavně děkujeme Vám všem za obrovskou sbírku, kterou si Jasminka odvezla. Dětem děkují pejsci za krásné plyšáky. Příště snad bude lepší počasí a těšíme se na Vás u hledání velikonočního vajíčka. Přejeme krásný advent a do nového roku jen to nejlepší. DEKUJEME ŽE POMÁHÁTE animals projekt z.ú

Na sbírce se podíleli Lucka Vítková, Šárka Ondryášová,paní Šarounová s družinou ze školy Seifertova, Kateřina a Marko Radmilovič, Nikola a Jakub Kudláček, děti s paní učitelkou ze školy Dubeč a další a další.

AHOJ PRÁZDNINY I. s Voříškiádou  11.9.2016